Андрій Андрєєв став до виконання обов’язків директора комунального підприємства «Київблагоустрій»

Сьогодні, 15 серпня, згідно з розпорядженням Київського міського голови № 612 від 03.08.2017, перший заступник директора комунального підприємства «Київблагоустрій» Андрій Андрєєв став до виконання обов’язків директора зазначеного КП.

Це відбулось потому, як днями, після успішної трирічної роботи, попередній директор КП Іван Кліпа прийняв рішення залишити цю посаду.

Андрій Сергійович Андрєєв родом з Києва. Народився 7 лютого 1988 року. У 2010 році закінчив Національний педагогічний університет імені М. П. Драгоманова за спеціальністю «Історія» та здобув кваліфікацію магістра історії, викладача історії, вчителя краєзнавчого туризму.

З 2010 по 2013 рік Андрій Андрєєв — аспірант кафедри джерелознавства та спеціальних історичних дисциплін Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова.

З вересня 2011 року по жовтень 2014 року працював викладачем кафедри «Джерелознавства та спеціальних історичних дисциплін» Національного педагогічного університету імені М. П. Драгоманова.

З жовтня 2014 року по січень 2015 року Андрій Андрєєв працював начальником управління обстеження та аналізу стану благоустрою території КП «Київблагоустрій», а з лютого 2015 по теперішній час — першим заступником директора КП «Київблагоустрій».

У 2017 році здобув другу вищу освіту та отримав диплом спеціаліста «з відзнакою» за спеціальністю «Будівництво та цивільна інженерія» відокремленого структурного підрозділу «Інститут інноваційної освіти Київського національного університету будівництва і архітектури» та здобув кваліфікацію інженера-будівельника.

Також у 2017 році захистив наукову дисертацію за спеціальністю «Історія України» на тему: «Агітаційно-пропагандистська діяльність радянських органів репатріації серед переміщених з України осіб (1944-1953)» та здобув науковий ступінь кандидата історичних наук.

Депутатська діяльність. 25 травня 2014 році на позачергових виборах до місцевих рад Андрій Андрєєв обраний депутатом Київської міської ради VII скликання. 25 жовтня 2015 року на чергових місцевих виборах в Україні вдруге обраний депутатом Київської міської ради VIII скликання. Наразі він є членом Постійної комісії Київської міської ради з питань власності.

Андрій Андрєєв нагороджений Патріаршою грамотою УПЦ КП (2007, 2010 рр.), орденом «Святих рівноапостольних Кирила та Мефодія» УПЦ КП (2008 р.), орденом "Святого Рівноапостольного князя Володимира Великого" ІІІ ступеня УПЦ КП (2015 р.) та орденом "Святого Архістратига Михаїла" УПЦ КП (2016 р.). Також Андрій Андрєєв відзначений значною кількістю грамот, подяк та медалей.

Прес-служба КП «Київблагоустрій»

 

Вівторок | 15 серпня 2017 | 10:23