Фахівці КП “Київблагоустрій” демонтують паркан біля водойми у Гідропарку

 З початком літа особливої актуальності набула проблема доступу до водойм у столиці. Адже відповідно до Закону України кожен громадянин має право на безперешкодний доступ до узбережжя водних об'єктів для загального водокористування. Один із незаконно встановлених парканів, що закривав прохід до Дніпра, сьогодні демонтують у столичному Гідропарку неподалік пляжу «Молодіжний».

Паркан довжиною понад 100 метрів повністю перекривав пляжну зону та заходив у водойму на понад 4 метри, тим самим унеможливлюючи його обхід. Тож сьогодні за дорученням від Департаменту міського благоустрою демонтажні бригади КП “Київблагоустрій” розпочали звільнення берегової лінії від незаконної огорожі. 

Перший заступник голови КМДА з питань здійснення самоврядних повноважень Олексій Кулеба прокоментував цю подію: «Узбережжя Дніпра та інших водойм столиці мають слугувати киянам. Захопити шматок берегової лінії, не маючи на те жодних дозволів, – є порушенням закону та злочином проти мешканців. Привласнили понад сто метрів берега. Паркан на чотири метри заходив углиб річки. Фахівці КП «Київблагоустрій» демонтують незаконну огорожу за дорученням Департаменту міського благоустрою. І так буде з усіма іншими нелегальними обмеженнями».

Робота над очищенням міста від самовільно встановлених елементів благоустрою, які спотворюють вигляд столиці, заважають комфортному пересуванню киян та руйнують зелені зони, триває. Тільки в червні фахівці КП «Київблагоустрій» демонтували близько 1300 незаконних елементів благоустрою.

Четвер | 01 липня 2021 | 17:08