Майже 3 000 приписів та близько 200 протоколів склали столичні інспектори благоустрою в травні

Щоденне патрулювання вулиць міста дає свої результати. Минулого місяця столичні інспектори з благоустрою склали понад 200 адмінпротоколів та внесли майже 3000 приписів. Найчастіше порушення фіксували у таких категоріях: 

  • МАФи та гаражі сумнівної законності; 
  • нескошена трава; 
  • сміття в несанкціонованих місцях та на узбіччях;
  • літні майданчики, змонтовані без дозвільних документів або з порушеннями.

На своїй сторінці у Facebook директор Департаменту міського благоустрою Тимур Ткаченко повідомив:  «З прикрістю визнаю, що порушень благоустрою у столиці фіксуємо дуже багато. За місяць інспектори внесли майже 3 тисячі приписів, протоколів склали кілька сотень. Як ви знаєте, нині ми активно звільняємо від незаконних споруд підземні переходи. Перед демонтажем інспектор обов’язково вносить припис. Вимога – надати дозвільну документацію на розміщення або ж демонтувати власними силами. Тож приписів стосовно МАФів у травні було найбільше – до 900», – проінформував Тимур Ткаченко. 

Також очільник Департаменту міського благоустрою звернувся до балансоутримувачів, з проханням відповідальніше ставитись до прибирання балансових територій:«Щиро вдячний тим підприємствам – комунальної та приватної власності, що без нагадувань дбають про прилеглі території, наводять красу та покращують комфорт для користувачів. Адже підвищення рівня привабливості столиці – наша спільна задача».

Нагадуємо, що штраф за порушення Правил благоустрою за ст. 152 КУпАП складає для фізичних осіб – 340-1360 грн, для юридичних – 850-1700 грн. 

Четвер | 03 червня 2021 | 17:49