Місто визначило п’ять районів, що найкраще працювали під час осіннього місяця благоустрою

1 грудня на Колегії КМДА директор Департаменту міського благоустрою Тимур Ткаченко підсумував роботу районних у місті Києві державних адміністрацій за час проведення осіннього місяця благоустрою у столиці. Голосіївська, Шевченківська, Печерська, Оболонська та Деснянська РДА були найефективнішими за результатами роботи у жовтні.

«За один місяць у Києві була проведена колосальна робота. Очистили понад 10 тисяч га зелених зон, висадили близько 50 тисяч дерев та кущів, прибрали від сміття майже 10 тисяч прибудинкових територій. Дякую всім працівникам районних адміністрацій, структурним підрозділам КМДА та комунальним службам за спільну роботу під час проведення заходів із впорядкування та озеленення міських територій. Усі дійсно потужно працювали»,  — розповів очільник Департаменту міського благоустрою.

Основними критеріями оцінювання були: 

  • прибирання прибудинкових територій
  • очищення локацій від сміття 
  • виконання протокольних доручень, напрацьованих під час комісійних обстежень. 

Найкраще впорались із завданням Голосіївська, Шевченківська, Печерська, Оболонська та Деснянська районні державні адміністрації та підпорядковані їм підприємства.

Під час проведення місяця посиленого прибирання у столиці кожен район Києва інспектувала спеціальна комісія. За результатами перевірки надавали протокольні доручення, які відповідальні особи мали відпрацювати у вказані терміни.  Це близько 230 протокольних доручень. Станом на сьогодні відсоток виконання склав 80%. За словами Тимура Ткаченка саме ті райони, які не впорались з виконанням поставлених завдань, опинились внизу рейтингової таблиці.

Також на Колегії презентували формений одяг сучасного зразка для інспекторів благоустрою. Вже з 1 січня столичні інспектори благоустрою будуть контролювати стан благоустрою міста  у новій зручній формі. Уніформа допоможе ідентифікувати інспектора, більш уважно ставитись до його законних вимог. Зимовий спецодяг складається з комплекту теплого одягу з шевроном, жилет із написом «Інспекція благоустрою КМДА» та сумки для планшета.

«Дизайн нової уніформи допомогла розробити творча лабораторія Київського університету технологій та дизайну в межах співпраці КМДА з освітніми закладами, виробництво – Україна. За відгуками інспектори задоволені новим одягом. Впевнений, у європейському місті представники влади, тим більше, які виконують контролюючу функцію, мають виглядати стримано і водночас сучасно. Це значно полегшить комунікацію із балансоутримувачами», – сказав перший заступник голови КМДА з питань здійснення самоврядних повноважень Олексій Кулеба.

Нагадуємо, що  кожен інспектор благоустрою оснащений сучасним планшетом, за допомогою якого фіксує порушення, працює з різними базами, оперативно опрацьовує заявки, що надходять до КБУ «Контактний центр міста Києва 1551» від громадян з будь-якої локації столиці. 

Середа | 01 грудня 2021 | 16:36