На Лісовому масиві продовжується демонтаж незаконних тимчасових споруд

У Деснянському районі триває демонтаж незаконно встановлених тимчасових споруд на 5 локаціях, зокрема на території КНП «Київська міська клінічна лікарня швидкої медичної допомоги», на вулиці Миропільській та зі сторони вулиці Братиславської. 

 

Станом на 29 вересня на цих локаціях уже демонтовано та перевезено на майданчики для тимчасового зберігання безхазяйного майна комунального підприємства «Київблагоустрій» понад 100 конструкцій, що розміщувалися там без дозвільних документів.

 

Фахівці з демонтажу працюють на Лісовому масиві щодня. До демонтажних робіт залучена великогабаритна техніка підприємства: кран, екскаватор, трактор, маніпулятори тощо. Щотижня з локації вивозиться понад 20 вантажівок сміття, що залишається після проведених робіт та підприємницької діяльності.

 

Попередньо інспектори благоустрою внесли приписи власникам конструкцій з вимогою надати документи на  розміщення. Деякі власники дослухались до вимог та розпочали демонтаж окремих конструкцій, зокрема, на вулиці Шолом-Алейхема. Тут тимчасові споруди розміщувалися без жодних дозволів прямо на тротуарі. 

 

По завершенню демонтажних робіт балансоутримувачі земельних ділянок зможуть відновити благоустрій та використовувати землі за призначенням. Після очищення територій від незаконно встановлених конструкцій та МАФів, благоустрій житлового масиву значно покращиться та мешканці зможуть вільно пересуватися тротуарами.

 

Нагадаємо, роботи з демонтажу на вказаних адресах розпочалися ще 30 серпня та тривають дотепер.

Середа | 29 вересня 2021 | 16:38