На Лісовому масиві звільнили майже 8 тис. м² землі від незаконних тимчасових споруд

У Деснянському районі звільнили понад 7,8 тис. м² площі від незаконно встановлених тимчасових споруд. Загалом демонтували понад 110 тимчасових споруд, які розміщувалися на 5 локаціях.

Демонтажні бригади комунального підприємства  «Київблагоустрій» демонтують виключно ті конструкції, власники яких не надали документів на вимоги приписів від інспекторів благоустрою. Більшість таких ТС розміщувалась на комунальній землі, зокрема, на території КНП «Київської міської клінічної лікарні швидкої медичної допомоги». Окремі споруди розташовувалися на тротуарах та навіть на проїжджій частині.

Директор Департаменту міського благоустрою Тимур Ткаченко прокоментував:

«Демонтаж незаконно встановлених тимчасових споруд розпочався ще наприкінці літа. Через масштабність — специфіку конструкцій та їхню значну кількість — роботи тривали майже півтора місяці. На штрафмайданчики комунального підприємства вже перевезено понад 110 тимчасових споруд. Зараз демонтаж на фінальному етапі. Також залишилося вивезти сміття з локації, якого, до речі, за час проведення демонтажних робіт було багато. Лише за останній тиждень вивезли майже 50 вантажівок».

Всі демонтовані незаконні споруди займали значну територію на Лісовому масиві:

  • вул. Миропільська, 2 (зі сторони Братиславської)  — звільнено близько 1 045 м² комунальної землі
  • вул. Миропільська, 2 — 4 872 м² землі КНП «Київської міської клінічної лікарні швидкої медичної допомоги»
  • вул. Миропільська, 2 — 1 237 м² земельної ділянки, що належить КНП «Київської міської клінічної лікарні швидкої медичної допомоги»
  • вул. Шолом-Алейхема — 217 м², зокрема тротуар, територію проїжджої частини
  • Миропільська 6-8  —  близько 475 м² території, зокрема, пішохідної зони.

В.о. директора КП «Київблагоустрій» Микола Бойко розповів, що зараз проводиться робота з балансоутримувачами щодо відновлення благоустрою на місці демонтованих конструкцій. Наприклад, 5 жовтня, було проведено виїзну нараду з керівництвом КНП «Київської міської клінічної лікарні швидкої медичної допомоги». За результатами якої вирішили встановити паркан на межах землі  муніципальної лікарні. Звільнену територію балансоутримувач зможе використовувати за  призначенням.

«Інспектори благоустрою будуть контролювати, аби по завершенню всіх робіт благоустрій було відновлено, а звільнені території використовувались виключно за призначенням. І це стосується не лише земельних ділянок лікарні. Тротуари та проїжджі частини мають бути вільними від незаконної торгівлі. Адже це насамперед комфорт та безпека киян»,  — додав Микола Бойко. 

П'ятниця | 08 жовтня 2021 | 15:05