Столичні інспектори благоустрою внесли близько 9,5 тисячі приписів та склали понад 2 тисячі протоколів за осінь

За три місяці осені інспектори благоустрою, які працюють в Києві, внесли близько 9,5 тисячі приписів та склали понад 2 тисячі адміністративних протоколів. Найбільше інспекція фіксувала порушень щодо роботи МАФів, несвоєчасно вивезеного сміття та літніх майданчиків. Про це повідомив директор Департаменту міського благоустрою Тимур Ткаченко.

«Ми посилено готувались до зими. В інспекторів благоустрою було дуже багато роботи. Фіксували неприбрані літні майданчики, у яких завершився термін дії договорів: близько 3000 приписів та 25 протоколів. Літні тераси заважають комунальним службам чистити тротуар від снігу. Перевіряли зливостоки та відновлення тротуарів і доріг після розриттів. Традиційно багато зауважень до роботи МАФів: близько 3000 приписів та 500 адміністративних протоколів. Невчасно вивезене сміття також у «лідерах»: 600 приписів і понад 70 протоколів», – додав Тимур Ткаченко.

Очільник Департаменту міського благоустрою нагадав, що протягом жовтня в місті тривав період посиленого прибирання та впорядкування міського простору. Під час комісійних виїздів у райони комунальним службам міста було надано до 230 протокольних доручень, виконання яких контролювали інспектори КП «Київблагоустрій».

«Місто – це живий організм, щогодини відбуваються різні події, у тому числі десь викидається сміття, десь малюють на стінах графіті, а десь навпаки – створюють сквер, встановлюють антипаркувальні стовпчики та прокладають велодоріжку. Благоустрій – історія, яка не має завершення. У ній беруть участь тією чи іншою мірою всі кияни», – прокоментував перший заступник голови КМДА з питань здійснення самоврядних повноважень Олексій Кулеба.

Четвер | 09 грудня 2021 | 16:59