Столичні інспектори благоустрою внесли майже 650 приписів щодо несвоєчасного прибирання снігу та накриження

Київська інспекція з благоустрою посилено контролює прибирання вулиць столиці від снігу та накриження з початку першого снігопаду.  За останні дні було внесено майже 650 приписів за порушення Правил благоустрою міста Києва. Про це повідомив директор Департаменту міського благоустрою КМДА Тимур Ткаченко.

 

«Ще на минулому тижні, після прогнозів Укргідрометцентру про погіршення погодних умов, інспектори благоустрою попередили всіх балансоутримувачів листом-пам’яткою щодо правил утримання балансової території під час снігопаду. У Правилах благоустрою міста Києва чітко визначено, що керівники підприємств, установ і організацій – як приватної, так і комунальної власності – несуть персональну відповідальність за прибирання балансової та прилеглої території. Через опади вихідні для інспекторів стали також робочими днями: вже о 06:00 ранку вони вийшли контролювати якість прибирання снігу. Всього з початку снігопадів було внесено майже 650 приписів. Дав доручення приділяти особливу увагу об’єктам соціальної інфраструктури: зупинок громадського транспорту, виходів із метро, шкіл та садочків, закладів харчування та торгівлі», – прокоментував Тимур Ткаченко. 

 

Він наголосив, що відповідно до чинних Правил благоустрою столиці, балансоутримувачі усіх форм власності зобов'язані своєчасно прибирати наслідки негоди. При виявленні неналежного санітарно-технічного стану балансових та прилеглих територій інспектори вносять приписи та складають протоколи про адміністративні правопорушення за ст. 152 КУпАП. Кожен протокол тягне за собою накладення штрафу. Для фізичних осіб він становить від 340 до 1360 грн, для посадових осіб та підприємців – від 850 до 1700 грн.

 

Нагадаємо, що зараз в Києві цілодобово триває очищення й протиожеледна обробка вулиць міста. Загалом працюють 195 одиниць спецтехніки «Київавтодору» та 56 одиниць техніки керуючих компаній та зеленбудів.

Понеділок | 21 листопада 2022 | 17:35