Столичні інспектори благоустрою за три місяці літа зафіксували майже 10 тисяч порушень

Директор Департаменту міського благоустрою Тимур Ткаченко повідомив, що столичні  внесли майже 10 тисяч приписів та склали понад 800 адміністративних протоколів.

Найчастіше фіксували такі порушення: нововстановлені споруди, літні майданчики, розриття, відсутність урн та неприбране сміття.

«Підбиваючи підсумки літа, на жаль, вимушений констатувати, що роботи в інспекторів не стає менше. Майже 3 тисячі приписів інспектори внесли щодо нововстановлених МАФів, аби перевірити їхню законність. Стосовно власників тимчасових споруд складено понад  500 адміністративних протоколів, за якими накладено штрафи. Багато було порушень стосовно сезонних майданчиків біля закладів харчування: внесли понад 600 приписів та склали до пів сотні протоколів», — повідомив Тимур Ткаченко.

Він додав, що комунальні служби міста щоденно працюють над тим, аби навести лад на балансових територіях.  Але є і такі порушення. Столичні інспектори  внесли понад 580 приписів та майже 70 адмінротоколів щодо несанкціонованого складування відходів

«Загалом у Києві працюють близько 120 столичних інспекторів, за  кожним із яких закріплена окрема локація. Їхня задача — контролювати стан вулиць нашого міста та фіксувати порушення. Закликаю балансоутримувачів та всіх жителів дотримуватись правил благоустрою та дбати про чистоту столиці. Це відповідальність кожного з нас», — зазначив Тимур Ткаченко.

Він запросив усіх киян у Всесвітній день прибирання 18 вересня долучатися до великої толоки та стати частиною світової екологічної ініціативи. 

Вівторок | 07 вересня 2021 | 17:16