Столичні інспектори благоустрою зафіксували у жовтні майже 3000 порушень

У Києві близько 120 столичних інспекторів щодня перевірять місто на предмет виявлення порушень у сфері благоустрою та контролюють своєчасне усунення недоліків. Загалом протягом жовтня інспектори внесли 2900 приписів та склали понад 700 адміністративних протоколів за порушення правил благоустрою. Про це повідомив директор Департаменту міського благоустрою Тимур Ткаченко.

«У жовтні комісія з проведення осіннього місячника з благоустрою проінспектувала кожен район міста. Виявлені під час об’їздів порушення фіксувалися протокольно, а інспектори відразу вносили приписи з вимогою їхнього усунення. Вдячний відповідальним, які відразу реагували та відпрацьовували проблемні локації в той самий день. Загалом протягом другого місяця осені інспектори зафіксували 2900 порушень правил благоустрою», — прокоментував Тимур Ткаченко.  

Він  розповів, що у жовтні найбільше приписів внесли щодо наступних порушень:

  • розміщення МАФів та гаражів, 
  • невідновлений благоустрій після аварійних розриттів 
  • скупчення сміття (побутове сміття, листя, гілля).

Очільник Департаменту міського благоустрою розповів, що інспектори благоустрою особливу увагу приділяли  контролю за  відновленням благоустрою після розриттів. Адже важливо завершити всі роботи та відновити пошкоджені ділянки до початку холодів. Проте традиційно найбільше приписів у жовтні було щодо розміщення малих архітектурних форм  – понад 600.  Відповідно до Правил благоустрою інспектори складали адміністративні протоколи за ст. 152 КУпАП на тих власників, які не усунули порушення на вимоги приписів. Загалом за жовтень було півтори сотні таких протоколів. За кожен із них адміністративна комісія визначить штраф.

Нагадуємо, що  в жовтні рамках місяця із впорядкування міського простору пройшла загальноміська толока. Понад 1200 кубометрів сміття та листя вивезли з усіх районів столиці.

 

 

Четвер | 11 листопада 2021 | 14:55