Триває демонтаж незаконних тимчасових споруд у Деснянському районі

Продовжується демонтаж незаконно встановлених тимчасових споруд поблизу ринку «Юність», що у Деснянському районі.  Вже демонтовано понад 60 конструкцій та вивезено 40 вантажівок сміття.
 
Демонтажні роботи проводяться на 5 локаціях поблизу ринку. Фахівці комунального підприємства “Київблагоустрій” демонтують незаконно встановлені тимчасові споруди, зокрема, на земельній ділянці, що належить медзакладу.
 
«Незаконний торговельний майданчик на Братиславській займав, зокрема, територію лікарні швидкої допомоги. Тривалий час комунальна земля слугувала не медичній сфері, а чиїмось приватним інтересам. Власники тимчасових споруд чудово про це знають, тому не чинили жодного опору, а деякі навіть допомагають демонтажникам розбирати свої нелегальні конструкції. Усі вони були попереджені заздалегідь, тому мали можливість вивезти товар, меблі та торговельне обладнання», – прокоментував перший заступник голови КМДА з питань здійснення самоврядних повноважень Олексій Кулеба.
 
Працівники комунального підприємства “Київблагоустрій” демонтують виключно ті тимчасові споруди, які не мають дозвільних документів на розміщення, за дорученням від Департаменту міського благоустрою. 
 
«Демонтажні роботи розпочались 30 серпня. Одночасно на локаціях працюють п’ять демонтажних бригад КП «Київблагоустрій». У роботах задіяно 30 фахівців, великогабаритна техніка: кран, дві платформи, екскаватор, трактор, шість маніпуляторів. Усі нерозбірні тимчасові споруди, що можливо вивезти, фахівці транспортують на майданчики для тимчасового зберігання. Інші ж – розбирають вручну та за допомогою спецтехніки. Довжина окремих незаконних споруд сягає 50 метрів», – розповів в. о. директора КП «Київблагоустрій» Микола Бойко. 
 
Зі слів першого заступника Олексія Кулеби, місто планує звільнити близько 3-х тисяч квадратних метрів  площі. Після проведення демонтажів, розпочнуться роботи з відновлення благоустрою на локації.
Вівторок | 14 вересня 2021 | 17:00