У комунальному підприємстві «Київблагоустрій» новий очільник

Відповідно до розпорядження Київського міського голови Віталія Кличка від 26 січня 2024 року N78 Михайла Бережного призначено т.в.о. директора комунального підприємства «Київблагоустрій». До виконання обов’язків він приступив сьогодні, 29 січня.

Михайло Вікторович закінчив слідчо-криміналістичний факультет Луганського інституту внутрішніх справ МВС України з відзнакою. Наразі здобуває науковий ступінь доктора філософії.

З 2014 року по 2017 рік брав безпосередню участь в антитерористичній операції, є учасником бойових дій. У період з 2001 до 2023 року працював в правоохоронних органах у сфері запобігання та протидії корупції. З липня 2023 року вийшов на пенсію з присвоєнням звання підполковника. Починаючи з серпня Михайло Бережной обіймав посаду заступника директора комунального підприємства «Київблагоустрій» з аналітичної роботи. 

Директор Департаменту територіального контролю міста Києва Михайло Буділов сьогодні представив працівникам комунального підприємства «Київблагоустрій» нового очільника та привітав його з призначенням.

Понеділок | 29 січня 2024 | 15:27