У Києві демонтують незаконні пункти приймання вторсировини

У столиці розпочався демонтаж пунктів приймання вторинної сировини без дозвільних документів. Працівники КП «Київблагоустрій» вже прибрали три такі тимчасові споруди у різних районах Києва.

«Особисто я вітаю наявність пунктів, де кияни можуть здати на переробку папір, пластик, скло. Вважаю, що їх має бути якнайбільше, адже це екологічно правильна історія. Але не в тому випадку, коли зелені кіоски стоять незаконно, самовільно захоплюють територію навколо, біля них місяцями не прибирається сміття, збираються безхатченки, розпивають спиртне та заважають мешканцям. Такі пункти часто облаштовують навіть біля шкіл, у дворах багатоповерхівок, у місцях із високою прохідністю людей. Ми отримуємо безліч скарг від жителів столиці», —  додає коментує Тимур Ткаченко.

Вже демонтовано три незаконні споруди: на проспекті Науки, вулицях Іллєнка та Ползунова. Ці конструкції великогабаритні —  кожна з них загальною площею біля 20 квадратних метрів. Тому під час демонтажу фахівцям КП «Київблагоустрій» довелося застосовувати важку техніку – кран та платформу-тягач.

«Пункт на Ползунова знаходився неподалік Центрального залізничного вокзалу. Там безхатьки облаштували ціле звалище сміття. Розпочали демонтаж наші фахівці не одразу: невідомі особи забарикадувались всередині, чинили супротив.  Змогли виконати законні вимоги завдяки співробітникам Нацполіції. До речі, їм велика подяка, що завжди допомагають нам проводити демонтажі незаконних споруд без ускладнень», – коментує в.о. директора КП «Київблагоустрій» Микола Бойко.

Робота із демонтажів незаконних тимчасових споруд, зокрема,  пунктів вторинної сировини, продовжаться й надалі

Для інформації. На інтерактивній карті ТОВ "Київміськвторресурси"  можна знайти офіційні пункти приймання вторинної сировини в Києві.

Вівторок | 07 грудня 2021 | 15:40