У Києві протягом літа демонтували майже 1700 незаконних елементів благоустрою

Протягом трьох літніх місяців з вулиць столиці демонтували  близько 1700 незаконно встановлених елементів благоустрою. Це — результат щоденної роботи інспекторів благоустрою, які контролюють вулиці міста на предмет порушення у сфері благоустрою та демонтажних бригад комунального підприємства “Київблагоустрій”. 

 

Найбільше за цей період демонтували осередків стихійної  торгівлі — понад 800 локацій. Оскільки в літній період незаконна сезонна торгівля є досить поширеним явищем. Окрім того, що такі ятки розміщуються незаконно, вони неабияк заважають містянам, адже найчастіше розміщуються на пішохідних та велосипедних доріжках, паркових зонах, біля виходів з метро та підземних переходів. Також є питання про якість реалізованої продукції на таких торговельних точках.

 

В.о. директора «Київблагоустрій» Микола Бойко прокоментував: «Аби місто було комфортним для життя, а тротуари зручними для пересування пішоходів та вільними від незаконної торгівлі — у столиці щодня працює 7 демонтажних бригад комунального підприємства «Київблагоустрій». Найбільше демонтажів влітку провели в таких районах столиці: Деснянському — майже 300, Оболонському та Дніпровському — понад 200 елементів благоустрою. Вдячний тим підприємцям, які діють в правовому полі та йдуть назустріч місту щодо розміщення тимчасових споруд».

 

Робота над очищенням столиці продовжується. Зокрема, триває демонтаж на Лісовому масиві неподалік ринку “Юність”. 

Понеділок | 20 вересня 2021 | 08:56