У Києві розпочинається масштабне впорядкування міського простору

 

З першого жовтня і до листопада у столиці буде традиційне осіннє прибирання, відновлення благоустрою та озеленення. У масштабному прибиранні беруть участь усі комунальні підприємства, запрошуються представники бізнесу, освітяни, громадські організації та жителі столиці. Про це повідомив перший заступник голови КМДА з питань здійснення самоврядних повноважень Олексій Кулеба.

«Це не разова акція. Комунальні служби міста щодня дбають про благоустрій: прибирають вулиці, обстежують дорослі дерева та висаджують молоді. Вже традиційно навесні та восени – протягом місяця – максимально наводиться лад на найбільш проблемних локаціях. Інспектори благоустрою заздалегідь склали перелік місць із фотофіксацією, на яких потрібно попрацювати першочергово. Прибрати накопичення сміття, висадити дерева чи відновити благоустрій біля будинку. Особлива увага – до аварійних розриттів на проїжджій частині, що мають бути закриті в найкоротший термін. З цими локаціями вже працюють районні адміністрації, тому що будуть відповідати за результат по кожній», –  розповів Олексій Кулеба.

Він  додав, що  столичні інспектори благоустрою будуть контролювати виконання робіт, а кожен район відзвітує про виконання поставлених завдань. 

 

Перший заступник голови КМДА з питань здійснення самоврядних повноважень Олексій Кулеба зазначив, що перед балансоутримувачами та комунальними службами поставлена задача “максимум”. По завершенні прибирання у кожному районі  буде проведено контрольні  перевірки якості виконання робіт із благоустрою столиці. 

 

До озеленення міста також запрошують всіх охочих

 

Четвер | 30 вересня 2021 | 13:55