У липні столичні інспектори благоустрою внесли понад 2000 приписів

У липні столичні інспектори благоустрою, зокрема і фахівці комунального підприємства «Київблагоустрій» внесли понад  2000 приписів за порушення у сфері благоустрою. Про це повідомив директор Департаменту міського благоустрою Тимур Ткаченко. 

«Попри нестачу працівників, адже багато з них вступили до лав тероборони та ЗСУ, профільний департамент не припиняє дбати про дотримання порядку і правил благоустрою в столиці. Певною мірою маємо посилено виконувати свою роботу, що стосується розчищення евакуаційних шляхів, недопущення накопичення сміття на вулицях міста тощо. Минулого місяця найбільша кількість приписів – майже тисяча – була внесена порушникам щодо розміщення МАФів. Також виявлено чимало недоліків щодо несвоєчасного вивезення будівельного та побутового сміття. Щодо цих порушень було внесено близько 500 приписів», – зазначив Тимур Ткаченко. 

У Києві продовжуються будівельні роботи, які також несуть порушення, а саме – розриття. За минулий місяць працівниками відповідного департаменту було зафіксовано понад 380 порушень за несвоєчасне відновлення благоустрою після розриттів. Також, нагадуємо, що алгоритм дій процедури оформлення контрольних карток з метою посилення контролю за своєчасністю виконання задекларованих робіт будівельниками не змінився.

Окрім традиційних порушень також є сезонні, зараз це – невикошена трава та неприбране гілля. Балансоутримувачі, незалежно від форми власності несуть відповідальність за належний вид територій, в липні по кожному з пунктів було внесено по 200 приписів відповідальним особам. 

Нагадуємо, що якщо ви стали свідком порушення правил благоустрою міста, своє звернення ви можете залишити у додатку «15-51» або за таким самим номером телефону контактного центру.

П'ятниця | 12 серпня 2022 | 12:18