У січні столичні інспектори благоустрою склали близько 300 протоколів

За січень 2022 року столичними інспекторами благоустрою було внесено близько 3400  приписів та складено майже 300 протоколів за порушення у сфері благоустрою. Про це повідомив директор Департаменту міського благоустрою Тимур Ткаченко.

За словами очільника Департаменту міського благоустрою, зазвичай взимку найбільше порушень пов’язані з несвоєчасним прибиранням снігу, накрижень, утворення бурульок на дахах будинків тощо. 

«У січні маємо багато святкових днів, коли можна відпочити, але погода диктує свої правила. При значних снігопадах інспектори благоустрою працюють нон-стоп – контролюють прибирання балансових територій від снігу і на вихідних, і навіть о 6 ранку. Важливо, щоб жителі мали змогу безпечно пересуватись дорогами столиці. Якщо говорити саме про несвоєчасне прибирання снігу, то в перший місяць року інспектори внесли близько 2400 приписів та склали понад 230 протоколів», – прокоментував Тимур Ткаченко.

Але крім сезонних порушень столичні інспектори зафіксували і вже традиційні — самовільно розміщені малі архітектурні форми, несвоєчасне вивезення сміття, відсутність урн тощо. Так, щодо розміщення МАФів інспекція з благоустрою внесла близько 450 приписів, за несвоєчасне прибирання сміття – понад 80 приписів.

Також інспекція з благоустрою за січень місяць склала близько 300 протоколів за ст. 152 Кодексу України про адміністративні правопорушення. Кожен протокол передбачає штраф на громадян до 1360 грн, на посадових осіб та фізичних осіб – суб’єктів підприємницької діяльності, – до 1700 грн.

 

Понеділок | 07 лютого 2022 | 14:17