У вересні внесли понад 1700 приписів та склали більше 300 адмінпротоколів за порушення у сфері благоустрою

Стан благоустрою Києва щодня контролюють 120 столичних інспекторів благоустрою. За перший місяць осені інспектори внесли понад 1700 приписів та склали більше 300 адміністративних протоколів за порушення правил благоустрою в Києві. Про це повідомив директор Департаменту міського благоустрою Тимур Ткаченко.

«Традиційно, найбільше приписів інспектори внесли стосовно МАФів, – таких 750. Якщо з’являється нова тимчасова споруда, обов’язково перевіряється наявність дозволів на розміщення. Якщо таких немає – наш департамент видає доручення на демонтаж КП «Київблагоустрій». Чимало приписів внесено стосовно незавершених аварійних розриттів, – таких понад 250. У Києві це дуже гостра проблема, і до неї посилена увага інспекції благоустрою», – прокоментував Тимур Ткаченко.

Директор Департаменту міського благоустрою додав, що зараз у столиці триває місяць посиленого впорядкування міського простору. Особлива увага зосереджена на порушеннях при проведенні аварійних розриттів на тротуарах та проїжджих частинах.

«Місто поставило задачу – завершити ремонти мереж та відновити благоустрій на максимальній кількості розриттів через аварійні роботи. Термін для виконавців – 15 листопада, до початку холодів, коли асфальтове покриття оновлювати недоречно. Тому інспекція благоустрою проводить посилений моніторинг саме по цій проблематиці. За вересень склали майже 70 адмінпротоколів по розриттям, за якими порушники отримають штраф», – зауважив Тимур Ткаченко.

Відповідно до правил благоустрою кожен протокол за ст. 152 Кодексу України про адміністративні правопорушення тягне за собою штраф від 360 до 1700 грн. 

Інші порушення у сфері благоустрою, що були зафіксовані інспекторами за вересень:

  • накопичення сміття – майже 70 приписів, 
  • несвоєчасне прибирання гілля та листя – близько 30 приписів 
  • розміщення гаражів – майже 120 приписів 
  • літніх майданчиків – до 70 приписів приписів


«Звертаюсь до балансоутримувачів сумлінно ставитись до обов’язку підтримувати порядок на введеній території, оперативно вирішувати проблеми благоустрою, з якими щодня стикаються кияни. Департамент благоустрою – контролюючий орган, але ми відкриті до співпраці, завжди готові до діалогу. Бо мета в нас одна – зробити столицю чистою та зручною для усіх жителів», – прокоментував Тимур Ткаченко.

 

П'ятниця | 08 жовтня 2021 | 13:22