У жовтні столичні інспектори внесли майже 3450 приписів за порушення благоустрою

З настанням осені комунальні служби крім основних завдань почали роботу над сезонними. Опале листя та вивезення гілля одні з них. Від початку минулого місяця інспектори Комунального підприємства «Київблагоустрій» близько 620 приписів через несвоєчасне прибирання листя на балансових та прилеглих територіях. 

 

Окрім цього триває робота над перевіркою дозвільних документів наявних тимчасових споруд, у жовтні інспектори внесли майже 850 приписів щодо цього порушення. За несвоєчасне вивезення побутових відходів та сміття відповідальні отримали 272 та 248 приписів відповідно. Найбільшу кількість протоколів після МАФів було складено через порушення благоустрою та сміття. 

«Через ракетні обстріли з боку країни агресора у минулому місяці навантаження на місто зросло в рази. Окрім своєї щоденної роботи, інспекція підпорядкованого нашому Департаменту КП «Київблагоустрій» кожен вечір проводить профілактичні бесіди щодо споживання електроенергії з представниками бізнесу. А саме просять вимкнути освітлення на фасадах, вивісках та рекламних носіях. Всього за жовтень було опрацьовано 700 обʼєктів. Дякую всім хто реагує на заклик економити світло, спільними зусиллями допоможемо країні вийти зі складної ситуації» підкреслив Тимур Ткаченко. 

Ситуація з електропостачанням після останніх обстрілів лише погіршилася, тож ми закликаємо відповідально ставитися до споживання електроенергії. 

Звернення щодо порушень благоустрою ви можете залишати у Контактному центрі «1551» разом з фотоматеріалами та вказаною адресою.

 

Середа | 16 листопада 2022 | 11:33