Від початку року столичні інспектори зафіксували майже 24 тисячі порушень у сфері благоустрою

Столичні інспектори благоустрою щодня фіксують масові сезонні порушення: незаконна сезонна торгівля, невчасно прибране сміття, нескошену на газонах траву тощо. За перше півріччя 2021 року загалом внесено 24 тисячі приписів та складено понад 1600 адмінпротоколів стосовно недотримання правил благоустрою в столиці.

Директор Департаменту міського благоустрою Тимур Ткаченко коментує: «Порушення благоустрою носять сезонний характер. Якщо взимку ми фіксували тисячі випадків неприбраного власниками снігу, то нині – це незаконна сезонна торгівля, огорожі біля водойм та нелегальні «літники». Від початку року КП «Київблагоустрій» демонтували майже 800 точок «стихійки» та літніх майданчиків біля ресторанів без документів».

Щодня у різних районах столиці інспектори благоустрою разом із представниками поліції, муніципальної варти та РДА проводять рейди щодо виявлення та ліквідації осередків стихійної торгівлі. Фахівці КП «Київблагоустрій» демонтують торговельне обладнання (намети, столи, парасольки тощо), інспектори складають адмінпротоколи, поліція в окремих випадках вилучає товар: оскільки таке право мають лише правоохоронні органи.

«Столиця взяла чіткий курс на впорядкування сезонної, пересувної торгівлі, розміщення тимчасових споруд та літніх майданчиків. Вулична торгівля не має забирати громадський простір у киян, скупчувати на вулицях сміття, заважати вільному руху чи порушувати спокій уночі. У місті має залишитись лише законна торгівля. І це ключове питання, яке ми прагнемо вирішити. Хочу подякувати усім підприємцям, які ведуть діяльність в межах чинного законодавства, сплачуючи податки для розвитку міста», – додав Тимур Ткаченко. 

Нагадаємо, що за за травень столичні інспектори благоустрою склали понад 200 адмінпротоколів та внесли майже 3000 приписів.

 

Четвер | 08 липня 2021 | 08:34