За три місяці осені демонтажні бригади прибрали з вулиць Києва майже 2000 незаконних елементів благоустрою

Столиця щодня працює над очищенням вулиць від тимчасових споруд, засобів пересувної торгівлі  та стихійної торгівлі, що розміщені без дозвільних документів. Незаконно встановлені об’єкти засмічують  локації, загромаджують тротуари та заважають перехожим вільно пересуватися. Восени з вулиць Києва демонтували майже 2000 незаконних елементів благоустрою. Про це повідомив перший заступник голови КМДА з питань здійснення самоврядних повноважень Олексій Кулеба.

«Переконаний, коефіцієнт корисної дії міста полягає саме в конкретних прикладах. Коли занедбані території перетворюються на сквери, стають безбар’єрними тротуари, з’являються нові публічні простори, місто починає «дихати». Саме для цього ми щодня звільняємо столицю від незаконних споруд, яким не місце в цивілізованому мегаполісі. Висловлюю величезну подяку фахівцям КП «Київблагоустрій». Попри складні умови праці, лише тимчасових споруд за три місяці демонтували майже 300», – прокоментував Олексій Кулеба.

Восени бригади КП «Київблагоустрій» демонтували найбільше незаконних елементів благоустрою в Деснянському, Дарницькому та Голосіївському районах.

З наймасштабніших демонтажів за осінь варто виділити такі: 

  • очищено територію неподалік метро біля ВДНГ — там демонтували 40 тимчасових споруд, що не мали належних дозволів та заважали проходу до метро.

демонтаж на Лісовому масиві — звільнено майже 8 тисяч кв. м комунальної землі, демонтовано понад 110 незаконно встановлених ТС

«Прикладів дуже багато: звільнені від тимчасових споруд велодоріжка на Бальзака, території біля Дарницького вокзалу та парку «Кіото». Майже 30 купав прибрали у вересні в Голосіївському районі. Загалом щодо пересувної торгівлі досить вагомі результати – за три місяці прибрали близько 130 нелегальних автокав’ярень. Також демонтували майже пів сотні літніх майданчиків, які незаконно розміщувались на території міста», – додав директор Департаменту міського благоустрою Тимур Ткаченко.

Досить часто власники незаконних споруд  всіляко намагаються перешкоджати проведенню монтажних робіт. Часто вони застосовують фізичну силу, погрожують зброєю, пошкоджують спецтехніку. Але попри такі випадки фахівці комунального підприємства “Київблагоустрій” проводять демонтаж та перевозять демонтовані споруди на штрафмайданчики підприємства.  Адже відповідно до Правил благоустрою міста Києва, об’єкти, що не мають пакету дозвільних документів на розміщення, підлягають демонтажу.

 

Четвер | 16 грудня 2021 | 16:35