За три місяці зими з вулиць столиці демонтували майже 900 незаконно встановлених елементів благоустрою

Протягом зими демонтажні бригади комунального підприємства «Київблагоустрій» активно працювали над очищенням міського простору від незаконно встановлених елементів благоустрою. Загалом у столиці за три останні місяці демонтовано майже 900 елементів благоустрою, що розміщувалися на вулиці без дозвільних документів. Про це повідомив т.в.о. директора комунального підприємства «Київблагоустрій» Михайло Бережной.

За цей період було найбільше демонтовано тимчасових споруд та МАФів —  майже 230 одиниць. Також демонтували 119 засобів пересувної торгівлі (автолавок), 174 сезонних тимчасових споруд та понад 360 інших елементів благоустрою. Всі демонтажі проведені фахівцями підприємства та власниками, які самостійно прибрали свої елементи благоустрою на вимогу приписів інспекторів.

«Особлива увага також була зосереджена над очищенням громадського простору біля станцій метрополітену. Такі заходи проводилися для того, щоб звільнити проходи на шляхах евакуації та прямування пасажирів до станцій метро. Зокрема, фахівці КП «Київблагоустрій» працювали неподалік станцій «Либідська», «Почайна» та «Мінська». Після проведених заходів балансоутримувачі відновили благоустрій на вказаних локаціях»,  — зазначив Михайло Бережной.

Він наголосив, що фахівці підприємства демонтують лише ті споруди, які не мають дозвільних документів на розміщення. Роботи проводяться виключно за дорученням Департаменту територіального контролю міста Києва. Всі демонтовані елементи благоустрою перевозяться та зберігаються на майданчиках для тимчасового зберігання безхазяйного майна комунального підприємства «Київблагоустрій».

Четвер | 14 березня 2024 | 18:20